MOBILNY SERWIS OPON – MOBILNA WULKANIZACJA ŻOLIBORZ

Według wielu klientów najlepszy mobilny serwis opon na Żoliborzu.

Mobilny serwis opon TIR Żoliborz

usługa

Wyważanie kół na drodze Żoliborz 

usługa

Wymiana opon na drodze Żoliborz

usługa

Mobilna wulkanizacja 24h Żoliborz 

usługa

Wulkanizacja mobilna 24h na Żoliborzu

 

Nasi klienci mają możliwość korzystania z usług z zakresu wymiany oraz naprawy opon na trasie oraz w innych wskazanych miejscach. Oferujemy kompleksową wulkanizację mobilną w pojazdach ciężarowych i TIR. Zapewniamy szybki dojazd do klientów na terenie Żoliborza oraz pozostałych dzielnic Warszawy.

#afafaf

Sprzedaż opon TIR Żoliborz

usługa

Naprawa kół na drodze Żoliborz

usługa

Przygotowaliśmy naszą ofertę dla firm transportowych oraz pozostałych przedsiębiorstw posiadających floty pojazdów ciężarowych oraz zestawów TIR. Poza tym z naszej pomocy mogą korzystać posiadacze samochodów osobowych, dostawczych oraz maszyn drogowych i budowlanych. Prowadzimy działalność całodobową nie tylko w dni robocze, ale również w święta, weekendy i inne dni wolne od pracy. Każdy klient może liczyć na szybką reakcję naszych fachowców na jego zgłoszenie. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy potrafią szybko dojechać na miejsce awarii lub do klienta i wykonać usługę zgodnie z wymaganiami z zakresu jakości oraz bezpieczeństwa.

Posiadamy nowoczesne pojazdy na wyposażeniu których znajduje się profesjonalny sprzęt, przy pomocy którego możliwe jest realizowanie zleceń z zakresu wulkanizacji na trasie.

W skład naszego wyposażenia wchodzą różnego rodzaju narzędzie, takie jak przenośne klucze udarowe do szybkiego odkręcania i przykręcania kół. Poza tym posiadamy kompresory mobilne do pompowania kół w terenie. Nie należy zapominać o montażownicach i innych urządzeniach gwarantujących fachową wulkanizację terenową.

Posiadamy siedzibę w Warszawie i dzięki temu dojeżdżamy bez problemu oraz szybko i sprawnie do wszystkich zainteresowanych klientów z Żoliborza oraz pozostałych rejonów Warszawy.

 

Naprawa i wymiana ogumienia na terenie Żoliborza

Specjalizujemy się w wulkanizacji mobilnej w pojazdach ciężarowych, zestawach TIR i dużych pojazdach dostawczych. Naszym klientom proponujemy następujące usługi:

  • Mobilne wyważanie opon.
  • Mobilny serwis ogumienia w samochodach TIR.
  • Wymiana ogumienia w terenie lub u klienta.
  • Całodobowa obsługa wulkanizacyjna.

 

Fachowa wulkanizacja 24h

W naszej firmie pracują doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści mogący się pochwalić dużym doświadczeniem. Całość przekłada się na profesjonalną obsługę klientów z Żoliborza, całej Warszawy i okolic.

5/5 - (3 votes)

Mobilny serwis wulkanizacyjny Żoliborz

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jego dostępności oraz statystyk ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się